A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

НОВИНИ НАШОГО СЕЛА

Посилення відповідальності за забруднення повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу" Законом передбачається удосконалити порядок притягнення до відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків для того, аби зменшити руйнівні наслідки та захистити право громадян на безпечне повітря і навколишнє середовище, а також зменшити кількість пожеж, які виникають через це.

14:56 23.04.2020

СВЯТО УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

  ГРОМАДА СЕЛА САВИН ВІТАЄ УСІХ ІЗ СВІТЛИМ СВЯТОМ - СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ! 28 червня православні та греко-католики святкують Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Першу Пречисту - одне з дванадцяти найбільших свят за церковним календарем.

09:05 29.08.2019

Перші результати проекту "Чисте довкілля"

З'явилися перші результати нашого екологічного проекту "Чисте довкілля". Ознайомитися з ними (а також дізнатися, з чого все починалося), Ви может на сторінці "Проекти".

23:39 12.08.2019

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

16:10 23.02.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора